Boveda 65% 60g

Pouze pro přihlášené
Značka: Boveda
85 Kč
Kategorie: Boveda
Rozměry: 13 cm x 8,9 cm 
Výdrž: 2-4 měsíce
Relativní Vlhkost - RH - 65%

Velká 60 gramová Boveda poskytuje bezproblémovou údržbu vašeho humidoru. Každý Boveda sáček je kalibrován na RH s přesností +/- 1 % ve vzduchotěsném prostředí, humidory ale vzduchotěsné nejsou. Je proto běžné, že skutečná RH vašeho humidoru bude o 2 - 5 bodů nižší než RH užitého sáčku Boveda, výsledná RH závisí na kvalitě humidoru a prostředí kde se nachází. Toto je důvod, proč děláme sáčky Boveda v šesti různých úrovních RH: 62, 65, 69, 72, 75 a 84 procent - takže můžete použít RH , které dosáhne vlhkost kterou preferujete. 

Na rozdíl od použití destilované vody a PG s houbičkmi / gelem / krystaly / kuličkami, které dodávají nežádoucí příchutě vašim doutníkům, Boveda pracuje na principu reverzní osmózy, membrána uvolní pouze čistou vodní páru a sáčky Boveda nikdy nic přímým kontaktem nepoškodí. Sáčky Boveda nezabírají místo ve Vašem humidoru, je možné je položit přímo na doutníky. Nepoužívejte spolu se sáčky Boveda jiný zdroj vlhkosti, nelze pak zaručit správná funkce.

Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.

Použití: Když ztuhne gel uvnitř Bovedy stačí vyměnit Bovedu za novou. Pokud se sáčky vyčerpají dříve než za dva měsíce je třeba humidor znovu nastartovat, nebo má příliš velké úniky vlhkosti.

Doporučený počet sáčků Boveda:

U dřevěného humidoru - 1 sáček na každých 25 kusů doutníků které humidor pojme, v plastovém kontajneru 1 sáček na každých 50 doutníků, pokud použijete více sáčků, nic se neděje, vlhkost zůstane stejná a sáčky déle vydrží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.