Liga Privada Unico Dirty Rat

Pouze pro přihlášené
Značka: Drew Estate
319 Kč
Kategorie: Liga Privada Unico

Rozměry: Ring 44 Délka 127 mm (5")

Obsah krabice - 12 ks 

Při nekonečném hledání perfektní směsi pro řady Liga Privada byly vytvořeny stovky variant, většina z těchto směsí neprojde do produkce z důvodu nevyvážené chuti, vzácností použitého tabáku, cenové náročnosti, jen několik směsí splnilo kriteria na vytvoření prodejní verze. Každý z těchto doutníků je unikátní, proto jsme se rozhodli vytvořit řadu Liga Privada Unico a nabídnout tyto unikátní doutníky milovníkům tabáku. Každý jeden doutník je unikátní jak použitou směsí tak i vitolou ve které nejlépe vynikne jeho charakteristika. Doutníky z řady Liga Privada Unico jsou extra speciální, vyjímečné, produkované v extrémně malém množství a jsou opravdu delikátní.

Tato corona obsahuje jedinečnou směs tabáků která není obsažená v žádném jiném doutníku Drew Estate. Tato silná směs nejlépe vynikne v tomto rozměru, krycí list je Havana seed Connecticut, jedná se o stejný list který je použitý u doutníků Liga Privada T52, vázací list pochází z Brazílie, v náplni je směs tabáků z Nicaragui a Hondurasu, doutníky jsou vyráběny ze sedmi různých tabáků. Byly použity pouze nejlepší extrémně fermentované a zralé tabáky což se bohužel odráží na ceně. Dirty Rat byl první představený doutník v řadě Liga Privada Unico. Doutníky jsou dodávané v krabicích o obsahu 12 kusů, nejedná se o limitovanou edici, tyto doutníky jsou průběžně vyráběné v malých sériích vždy když jsou dostupné potřebné tabáky. Jedná se o silné doutníky s výraznou chutí, v chuti jsou cítit zejména tóny koření, zemitost a cedr. Doba kouření cca 1:20. Doutníky se budou s věkem ještě zlepšovat a jednotlivé chuti se propojí.

Síla: Silná 8/10

Tento doutník získal následující hodnocení

HalfWheel : 95/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení