Liga Undercrown 10 Toro

koureni zabiji 

Výrobce: Drew Estate Cigars

11000 NW 29th St, Doral

FL 33172, USA

Pouze pro přihlášené
Značka: Drew Estate
245 Kč
Kategorie: Liga Undercrown

Rozměry: Ring 52 Délka 152 mm (6")

Obsah krabice - 20 ks

Nová edice doutníků od Drew Estate připomíná 10. výročí založení brandu Liga Undercrown. Krycí list je Mexické Maduro ze San Andrés, vázací list je Connecticut Broadleaf a v náplni jsou prémiové tabáky z Nikaraguy. Chuť se dá charakterizovat jako Mexická horká čokoláda.  

V roce 2009 požádalo vedení firmy Drew Estate své baliče aby kouřili méně doutníků řady Liga Privada protože jich zbývalo málo na export. Tento požadavek však způsobil mezi baliči zklamání jak bylo možno očekávat, nicméně místo naštvání byla jejich odpověď ve vytvoření vlastní směsi. Použili stejně kvalitních a vzácných tabáků jako u Liga Privada, ale méně zralých a fermentovaných. Jejich výrobek však není žádná pouhá náhražka za doutníky Liga Privada. Je to vyjímečná směs, která nabízí nekompromisní kvalitu a chuť kterou ocení každý. Proto bylo rozhodnuto nabídnout tento původně privátní doutník pro všechny.

Síla: střední - silná 8/10

Chuť: jemná, vyvážená, krémová s přirozenými sladkými tóny

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
Avatar autora | 17.4.2024
Prezentácia 11 z 10 Konštrukcia bez problému Horenie rovnomerné Chuťový profil a produkcia dymu dobrá Určite na opakovanie