Muwat +11

Pouze pro přihlášené
Značka: Drew Estate
180 Kč
Kategorie: Muwat

Rozměry: Ring 52 Délka 139

Obsah papírový bundle - 10 ks

MUWAT příběh začal na prvním workshopu pro konečné spotřebitele v továrně Joya de Nicaragua na konci roku 2010. Tento workshop byl součástí Cigar Safari od Drew Estate. Po předchozí 3 roky byly tyto workshopy pořádány v továrně Drew Estate, lidé z Drew Estate chtěli rozšířit tento koncept o tabáky z Joya De Nicaragua. Johnatan Drew pracoval s týmem JDN využívající DE tabáky, včetně San Andreas Negro Wrapper, Ekvádorský Connecticut Shade Binder a vydatný brazilské Mata Fina Filler, spolu s nikaragujskými fillery poskytnutými JDN. Směs se ukázala být bohatá a zemitá, s jasným, sladkým podtónem. Po měsících testování bylo jasné, že tato směs byla nejušlechtilejší ve formátu 6 × 60, začali proto tento doutník nazývat "MUWAT". Tento název vznikl když Johnatan Drew nazýval svou oblíbenou vitolu "My Uzi" když si šel do továrny vyzvednout bundl 50 doutníků potěžkal ho a řekl "Damn, my UZI weighs a TON!" a název byl na světě.

Chuť: velice lehký pepř na počátku, Maduro krycí list dodává bohatou vyváženou sladkou tabákovou chuť, na pozadí je cítit kakao

Síla: Střední 6/10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení