Oliva V Maduro Double Robusto

koureni zabiji 

Výrobce: 

J. Cortés Cigars NV

Pannenbakkersstraat 1
8552 Zwevegem-Moen
Belgium

Pouze pro přihlášené
Značka: Oliva
200 Kč
Kategorie: Oliva V

Rozměry: Ring 54 Délka 127 mm (5")

Obsah krabice - 10 ks

Oliva představila novou Limitovanou edici pro rok 2017 v řadě V Maduro Especial. První doutník v této řadě byl představen v roce 2008, byla to Maduro verze doutníku Oliva V, jako krycí list sloužil tmavý a delikátní Connecticut Broadleaf.

Tato limitovaná edice byla velice úspěšná, proto se stala tradicí. Velikosti a použitý tabák se rok od roku lišil, jediná společná věc která zůstala je použití tmavého maduro krycího listu.

Tento rok se Oliva rozhodla pro použití mexického San Andrés krycího listu. Díky dobré sklizni tabáku bylo možné vyrobit letos doutník ve velikosti Double Toro, tato velikost tak nabízí přes dvě hodiny kouření. Chuť doutníku se dá charakterizovat jako extrémně bohatá, vybalancovaná a komplexní, s lehkým kořením na pozadí. Maduro krycí list dodává sladké tóny kávy, sladu a čokolády. Díky zkušenostem baličů v továrně Oliva mají tyto doutníky perfektní tah a průběh hoření aby nic nezkazilo vyjímečný zážitek při kouření. Díky velikosti a síle tabáku doporučuji zkušenějším kuřákům.

Síla 8/10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.